Skip to content
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

NASZ ADRES: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA W KOWALI
KOWALA DRUGA 29
24-320 PONIATOWA
TEL. 818201009; E-MAIL: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Start arrow Blog arrow Światowy Dzień o Autyźmie
maj 02 2017
Światowy Dzień o Autyźmie Drukuj Wyślij znajomemu
02.05.2017.

Już po raz drugi w naszej szkole kwiecień rozpoczął się obchodami Światowego Dnia Wiedzy o Autyźmie. W nocy z 2 na 3 kwietnia okna naszej szkoły rozświetlił kolor niebieski, podobnie jak wiele innych budynków w całej Polsce.

Image 

Więcej zdjęć w galerii/wydarzenia

Nauczycielki  z oddziałów integracyjnych we współpracy z Samorządem Uczniowskim, zadbały o niebieski wystrój korytarzy szkolnych oraz plakaty informacyjne na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu. 3 kwietnia uczniowie naszej szkoły w geście solidarności z osobami z autyzmem i ich rodzinami ubrali się na niebiesko. W klasie pierwszej integracyjnej i integracyjnym oddziale przedszkolnym odbyły się zajęcia przybliżające problematykę zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz prezentacja multimedialna dla rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego. Starsze klasy mogły obejrzeć film - "Tacy jak Wy" - prezentujący sposób odbierania świata przez osoby z autyzme .

Katarzyna Rodzik

Aleksandra Wójcik

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ostatnia zmiana na portalu:Wednesday 5 September 2018,