Skip to content
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

NASZ ADRES: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA W KOWALI
KOWALA DRUGA 29
24-320 PONIATOWA
TEL. 818201009; E-MAIL: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Start arrow Aktualności arrow Specjalny Gość w przedszkolu
sty 17 2017
Specjalny Gość w przedszkolu Drukuj Wyślij znajomemu
17.01.2017.

10 stycznia 2017 r. naszą placówkę odwiedziła Pani Renata Łakota, która jest Dyrektorem w Banku PKO BP w Poniatowej. W spotkaniu udział wzięły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy pierwszej.

Image   Image

Pani Renata zapoznała dzieci z obowiązkami pracownika banku, historią powstania instytucji oraz przeobrażeniami, jakie przeszły pieniądze by wyglądały tak, jak te używane współcześnie. Uczniowie dowiedzieli się także, czym są papiery wartościowe oraz jak założyć i prowadzić konto. Dużą aktywnością wykazały się dzieci z klasy pierwszej, które z zainteresowaniem zadawały wiele pytań. Pani Renata przywiozła ze sobą książeczki i broszury informacyjne, które dzieci będą mogły poczytać w domu razem z Rodzicami. Zostaliśmy także zaproszeni na wycieczkę do banku by zobaczyć, jak wygląda codzienna praca w tej instytucji oraz urządzenia, które ułatwiają pracę przy przeliczaniu pieniędzy.

 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

 

Aleksandra Wójcik

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ostatnia zmiana na portalu:Tuesday 13 November 2018,