Skip to content
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

NASZ ADRES: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA W KOWALI
KOWALA DRUGA 29
24-320 PONIATOWA
TEL. 818201009; E-MAIL: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Start arrow Blog arrow ANIELSKIE GRANIE
sty 17 2017
ANIELSKIE GRANIE Drukuj Wyślij znajomemu
17.01.2017.

8 stycznia 2017 r. w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej, odbył się koncert charytatywny „Anielskie granie”, który został zorganizowany na rzecz Madzi i Nikoli Pastwy, które są podopiecznymi Fundacji „Zdążyć z pomocą” a także uczennicami naszej szkoły.

 Image

Z tej okazji dzieci z integracyjnego oddziału przedszkolnego, uczennica klasy III oraz  uczniowie klasy I przygotowali utwory muzyczne, które zaprezentowali na koncercie.
W naszej szkole odbyła się także zbiórka przedmiotów na licytacją oraz maskotek, które zostały przekazane na kiermasz. Mamy naszych uczniów przygotowały przepyszne ciasta, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu!
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom!

 

Aleksandra Wójcik

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ostatnia zmiana na portalu:Wednesday 5 September 2018,