Skip to content
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

NASZ ADRES: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA W KOWALI
KOWALA DRUGA 29
24-320 PONIATOWA
TEL. 818201009; E-MAIL: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Start arrow Blog arrow Spotkanie z policjantem
lis 18 2016
Spotkanie z policjantem Drukuj Wyślij znajomemu
18.11.2016.

15 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klasa I uczestniczyły w spotkaniu z Panią Agnieszką Lasotą z Komendy Powiatowej w Opolu Lubelskim. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z zawodem policjanta oraz jego zadaniami podczas pracy.

Dzieci dowiedziały się także, jak należy zachować się w sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu.  Pani Funkcjonariusz przypomniała, jak bezpiecznie poruszać się po jezdni w drodze do szkoły lub do domu, o konieczności noszenia elementów odblaskowych oraz o tym, jak reagować w sytuacji gdy zaczepi nas obca osoba. Uczniowie dowiedzieli się również, co robić oraz jaką postawę przyjmować gdy zostaniemy zaatakowani przez psa. Największym jednak  zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników spotkania cieszyły się anegdoty o codziennej pracy Policji. Dzieci aktywnie uczestniczyły w pogadance zadając wiele interesujących pytań.

Dziękujemy!

Aleksandra Wójcik

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ostatnia zmiana na portalu:Tuesday 13 November 2018,