Skip to content
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

NASZ ADRES: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA W KOWALI
KOWALA DRUGA 29
24-320 PONIATOWA
TEL. 818201009; E-MAIL: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Start arrow Aktualności arrow Pierwszy Dzień Wiosny
mar 25 2015
Pierwszy Dzień Wiosny Drukuj Wyślij znajomemu
25.03.2015.

Marzanno, Marzanno, Ty zimowa Panno, my Ciebie żegnamy, bo wiosnę witamy! – śpiewały radośnie 20 marca dzieci z naszego przedszkola!

Już o godz. 8.00 dzieci przybyły do przedszkola w dobrych nastrojach i pięknych strojach, aby zaakcentować nadchodzącą porę roku. Podczas uroczystości miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, rozwiązywały zagadki i wykonywały powierzone im zadania. Witały wiosnę piosenkami, a także bawiły się tańcząc przy wesołej muzyce. Po zabawie w sali wyruszyły barwnym pochodem na boisko szkolne, gdzie symbolicznie pożegnały zimę paląc Marzannę- a wszystko po to, by tradycji stało się za dość i by wiosna już na dobre mogła u nas zagościć!!!
          Po zakończeniu ceremonii powitania wiosny dzieci przystąpiły do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu w ogrodzie naszego przedszkola.

            E. Piłat

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ostatnia zmiana na portalu:Wednesday 5 September 2018,