Skip to content
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

NASZ ADRES: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA W KOWALI
KOWALA DRUGA 29
24-320 PONIATOWA
TEL. 818201009; E-MAIL: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Start arrow Blog arrow Mikołaj w szkole
gru 10 2014
Mikołaj w szkole Drukuj Wyślij znajomemu
10.12.2014.

 Jest jeden dzień w roku kiedy czekamy na przybycie gościa z długą białą brodą. Ten dzień to oczywiście 6 grudnia, kiedy to Święty Mikołaj odwiedza wszystkie grzeczne dzieci.

Uczniowie naszej szkoły również oczekiwali na przybycie niezwykłego gościa. Przedszkolaki z tej okazji przygotowały występ. Dzieci z grupy 5-latków przebrania za małych pomocników Świętego Mikołaja tańczyli, śpiewali i nawoływali Świętego, żeby nie ominął naszej szkoły i przybył do nas z podarkami. Tak też się stało. Przy dźwiękach dzwonków Święty Mikołaj przybył do nas z wielkim worem wypełnionym niespodziankami. Obdarował każde dziecko prezentem, a na zakończenie zrobił pamiątkowe zdjęcie.

                                    M. Kobiałka

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ostatnia zmiana na portalu:Tuesday 13 November 2018,