Skip to content
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

NASZ ADRES: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA W KOWALI
KOWALA DRUGA 29
24-320 PONIATOWA
TEL. 818201009; E-MAIL: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Start arrow Aktualności arrow Wycieczka na Roztocze
pa 29 2014
Wycieczka na Roztocze Drukuj Wyślij znajomemu
29.10.2014.

Dnia 14.10.2014r. odbyła się wycieczka do Roztoczańskiego Parku Narodowego, w której wzięli udział uczniowie klas I-VI naszej szkoły.

                                                             Image

Na miejscu zostali podzieleni na dwie grupy. Dzieci z kl. IV - VI oglądały film o roślinach i zwierzętach występujących na Roztoczu, natomiast druga grupa w tym czasie zwiedzała ekspozycje flory i fauny RPN. Później nastąpiła zamiana.

Następnie wszyscy wzięli udział w lekcji w terenie. Otrzymali lornetki, przez które mogli podziwiać napotkane zwierzęta leśne. Trasą wyprawy był szlak prowadzący na „Stawy Echo”. Dla wytrwałych pani przewodnik przygotowała niespodziankę w postaci tropów zwierząt. Wszyscy świetnie się bawili odciskając na piasku tropy dzika, sarny, jelenia i czapli.

Do domu powrócili pełni wspaniałych wrażeń. Chwile spędzone na Roztoczu na długo pozostaną w ich pamięci a szczególnie przepiękne krajobrazy „złotej” polskiej jesieni.

    J. Kieraga, B. Szarpak, N. Solis

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ostatnia zmiana na portalu:Wednesday 5 September 2018,