Skip to content
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

NASZ ADRES: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA W KOWALI
KOWALA DRUGA 29
24-320 PONIATOWA
TEL. 818201009; E-MAIL: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Start arrow Aktualności arrow Dzień Edukacji Narodowej
pa 13 2012
Dzień Edukacji Narodowej Drukuj Wyślij znajomemu
13.10.2012.
 

„Jakże nie pisać wierszy, Jakże nie płonąć w podzięce.

Za dar najpiękniejszy… za serce”

12 października 2012r. o godz. 12.00 odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Świętowali z nami zaproszeni goście- Państwo emeryci, byli pracownicy szkoły.  Uczniowie klasy III, V i VI przygotowani przez Panią Monikę Wiczuk przedstawili krótką parodię dnia szkolnego na wesoło. Humorystyczne scenki z pokoju nauczycielskiego i życia klasy  przeplatane były piosenkami i przyśpiewkami z akompaniamentem muzycznym Pana Sławomira Sudego.

Nie zabrakło również wielu życzeń i podziękowań skierowanych w stronę nauczycieli i pracowników szkoły. Szczególne podziękowania przekazane zostały Pani Dyrektor Grażynie Wójcik, dzięki której możemy być dumni z tego, że nasza szkoła wygląda coraz piękniej, a uczniowie mają coraz lepsze warunki do zdobywania wiedzy.

Na zakończenie wszyscy zostali obdarowani słodkimi bukietami.

                                                                                                     Monika Wiczuk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ostatnia zmiana na portalu:Tuesday 13 November 2018,